HARUNYAHYA.COM.TRhttp://harunyahya.com.trharunyahya.com.tr - Türk-İslam Birliği Gelişmeler - Son EklenenlertrCopyright (C) 1994 harunyahya.com.tr 1HARUNYAHYA.COM.TRhttp://harunyahya.com.trhttp://harunyahya.com/assets/images/hy_muhur.png11666Sayın Erdoğan: Eğer Birlik Olursak Her Sorunu Çözeriz  

Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan 30. İSEDAK toplantısında şunları söyledi:

“Her gün kardeşlerimiz can veriyor. Barbarca, vahşice katlediliyorlar. Kendi mescitlerimizi emin hale getiremediğimiz için barbarların postallarıyla çiğnenebiliyor. İşte Mescid – i Aksa… Sesimiz çıkıyor mu, konuşabiliyor muyuz? Hayır.

Az önce Rabbimin ayetlerini dinledik. Her şey açık net ortada. Eğer birlik olunursa neredeyse bir asırdır devam eden her sorunu çözeriz, her sorunun üstesinden geliriz. Yeter ki bir olalım. Allah'ın ipine sımsıkı sarılalım. Tek ihtiyacımız olan ittifaktır, birliktir.”

27 Kasım 2014, Vatan

Sayın Adnan Oktar sohbet programlarında sık sık Hükümetimizin politikasının Türk-İslam Birliği çatısı altında tüm Müslümanları kardeşlik ve sevgi ahlakıyla birleştirme olduğunu söylemektedir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan yine Müslümanları birliğe davet ederek, “Eğer birlik olunursa neredeyse bir asırdır devam eden her sorunu çözeriz” ifadelerini kullandı.

A9 TV, 6 Şubat 2014

ADNAN OKTAR: Hükümetin politikası da Mehdiyet yönünde. İttihad-ı İslam'ı istiyor hükümet. ''Irak, Suriye, Şam, Mısır; hepsi birleşsin'' diyor. Bu Mehdiyet. Dışişleri Bakanı’nın bütün konuşmaları Mehdiyet üzerinedir. Allah'ın isteği, muradı bu zaten. Mehdiyet bütün bu dertleri ortadan kaldıracak bir sistemdir. Ve onlara şu an aman vermiyor. Aman da vermeyecek; ilimle, irfanla, sevgiyle.


A9 TV, 14 Kasım 2014

ADNAN OKTAR:  İhtilafta nasıl rahmet olur? “İhtilafta zulmet vardır” diyor Peygamber (sav). Kuran ayetleri “ayrılıp dağılmayın” diyor. “Bölünmeyin” “Kurşunla kaynatılmış binalar gibi birlikte hareket edin” diyor. “Eğer ihtilaf edip dağılırsanız kuvvetiniz gider, birbirinize düşersiniz” diyor. Müslüman birlik olacak. Bütün Kuran ayetleri birlik ve beraberlik içindir. “Bir yerde” diyor “bir Müslüman’a birisi zarar verdiğinde dünyadaki bütün Müslümanlar bir araya gelip ona cevap verirler” diyor Allah ayette. Sen ne diyorsun? “Müslümanların bölünmesinde, parçalanmasında rahmet vardır” diyorsun. Kuran’ı tersine çeviriyorsun. Yüzlerce Kuran ayeti ihtilafı haram kılıyor, “birleşin, İttihad-ı İslam yapın” diyor, adam “ihtilafta fayda var” diyor. Nur Suresi’nin 55. ayetinde Allah: “bütün dünyaya İslam’ı hakim edeceğim” diyor. İsa Mesih’le ilgili ayette de Allah: “sana inanan, seni sevenleri dünyaya hakim kılacağım” diyor. İhtilafta zulmet vardır, hadisin orijinali bu. 


24 Eylül 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, Tayyip Hocam’ın sonuna kadar yanındayız. Niye? İttihad-ı İslam' ı istediği için. Ekonomi mekonomi hiç beni ilgilendirmiyor doğrusunu söyleyeyim, hiç. Bana çeyrek ekmek olsun, peynir olsun yeter bana. İlla ki İttihad-ı İslam, hükümet bunu söylüyor mu, söylemiyor mu? Başbakan bunu söylüyor mu, söylemiyor mu? Cumhurbaşkanı bunu söylüyor mu, söylemiyor mu? Bu beni ilgilendirir. Bunu söyleyenin ben yanındayım.


23 Eylül 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Birleşsinler, kardeş olsunlar, barış içinde yaşasınlar. Bu rezalete ben hayretler içinde bakıyorum. İnanılır gibi değil! Irak, Suriye, Türkiye birleşseler; “Ne oluyor böyle? Biz kardeşiz. Kardeşler arasında böyle kavga olur mu? Bilakis birleşelim. Maddi güçlerimizi birleştirelim, manevi gücümüzü birleştirelim. Bereket, bolluk, güzellik, kardeşlik, dostluk, iyilik içerisinde yaşayalım” demeleri lazım. Demiyorlar! İslami birleşme, İttihad-ı İslam, Müslümanların birleşmesi adamlara kabus gibi geliyor. Bak bunu da normal görüyorlar, birbirilerini kırıp geçirmeyi. Yüz binlerce Müslüman yine şehit olacak. Yüz binlerce bina yıkılacak. Ve ısrarla inat ediyorlar İttihad-ı İslam olmayacak diye. Sırf Mehdiyet’e tavır almak için her türlü acıyı, rezaleti kabul ediyorlar. 


16 Ocak 2014, A9 TV

ADNAN OKTAR: Hükümet hükümet olabilmek için ne badirelerden geçti. Tayyip Hocam ne çileler çekti. Mehdiyet gayet güzel, emin adımlarla ilerliyor. Tayyip Hocam da Mehdiyet’e yardım ediyor.


A9 TV, 5 Aralık 2013

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam’a ne söylenirse söylensin samimi bir insan o. Allah yolunda hareket eden bir insan, İttihad-ı İslam’ı savunan bir insan, Mehdiyet’in yolunda hareket eden bir insan, İsa Mesih (as)’ın inişini, Mehdi (as)’ın çıkışını özlemle bekleyen bir ruhun temsilcisi. Çile insanı.

 
]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/195584/sayin-erdogan-eger-birlik-olursakhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/195584/sayin-erdogan-eger-birlik-olursakSat, 20 Dec 2014 22:58:39 +0200
Millet Olarak İslam Birliğini İstemeliyiz  

11 Temmuz 2013, A9 TV

Adnan Oktar: Mısır felç. Sanayi de yok, turizm de yok. Hiçbir şey yok. Felç olmuş vaziyette. Sanat yoksa bir yerde, sevgi yoksa; dehşet varsa, acı varsa, ümitsizlik varsa orada ne sanayi olur, ne zenginlik olur, ne neşe olur. Hiçbir şey olmaz, söyleyeyim. İstediğin kadar yardım et. Yani ölüye habire kan veriyorsun. İstersen bin litre kan ver, ölü dirilmez. Ölünün dirilmesi için Mehdi(as), İsa Mesih(as), İttihad-ı İslam. Bunun dışında yol yok.


A9 TV, 13 Temmuz 2013

Adnan Oktar: Bütün İslam alemini kucaklayan bir üslup kullanılması lazım. Hep İttihad-ı İslam, İslam Birliği'nden bahsetmeleri lazım. “Mısır'ı kurtaralım, şurayı kurtaralım, burayı kurtaralım...” Bölge kurtarma; onda Allah bereketsizlik meydana getirir, sıkıntı meydana getirir, zorluk meydana getirir. Başka bir şey pek olmaz, Allahualem.


Al Baghdadi TV, 30 Nisan 2008

Adnan Oktar: Çözüm bütün İslam aleminin bir araya gelmesi Türkiye’nin öncülüğünde BİR BÜYÜK TÜRK-İSLAM BİRLİĞİNİN OLUŞTURULMASI TÜRKİYE’NİN SÜPER DEVLET OLARAK BÖLGEYE AĞIRLIĞINI KOYMASI ve bütün İslam alemini kardeşi olarak, öz kardeşi olarak çok iyi kollayıp koruması onların ekonomik yönden siyasi yönden güçlenmelerini sağlaması, bütün Türk alemi ki onların da tamamı Müslüman aşağı yukarı onları da koruyuculuğu altına alması ve bölgede bir süper devlet olarak anarşiyi terörü tamamen durdurması. Büyük bir medeniyet hamlesi yapılması Hz. Süleyman devrine benzemeye çalışan bir gayret içinde olmamız çözüm bu. 


Azerbaycan APA Haber Ajansı, 16 Ağustos 2008

Adnan Oktar: Türk- İslam birliğinin olmadığı dönem hep acı dönemi olacaktır. Yani bunun çaresi yok. Bunun tek çözümü Türk- İslam Birliğidir. Bunu geciktirmek vebal altında bırakır insanları. Onun için, bizim millet olarak, Türk milleti olarak bunun için var gücümüzle Kazakistan, Azerbaycan, Türkiye, Doğu Türkistan, bütün Türk Devletleri, Kırgızistan, hepimiz bir kere bu birliği acil bir araya gelip halletmemiz gerekiyor. TÜRKİYE BUGÜN TEKLİF ETSİN, İKİ DEVLET, BİR MİLLET OLARAK AZERBAYCAN’LA BİRLEŞELİM DİYE İNANIN 24 SAAT SONRA BUNUN CEVABI OLUMLU GELİR. İNŞAALLAH. SURİYE İLE DE ÖYLE, IRAK İLE DE ÖYLE, YANİ BUNU KABUL ETMEYECEK HİÇBİR İSLAM ÜLKESİ YOK, HİÇBİR TÜRK DEVLETİ YOK.

 

27 Temmuz 2013, Akşam

Mısır’daki olayları protesto etmek isteyenler Fatih Camii’nde toplandı. Fatih Camii’nde öğle namazını kılan protestocu grup daha sonra İslam Birliği sloganları ile Saraçhane Parkı’na yürüdü.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/172032/millet-olarak-islam-birligini-istemeliyizhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/172032/millet-olarak-islam-birligini-istemeliyizFri, 01 Nov 2013 01:18:33 +0200
Kral Abdullah: Farklılıklarımızın İslam Ümmetini Etkilemesine İzin Vermemeliyiz  

Al Baghdadia TV, 29 Haziran 2008

Adnan Oktar:  MÜSLÜMANLARIN BİRLİK OLMAMASI, BİRLİKTE HAREKET ETMEMESİ HARAMDIR. HARAM BİR HÜKÜMDÜR. YANİ MÜSLÜMANLARIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ TOPLUCA KARDEŞ OLMALARI, HEPSİNİN TAMAMININ KARDEŞ OLMASI VE BİR LİDER ETRAFINDA TOPLANMALARI DA KURAN’A GÖRE FARZDIR. Müslümanlar bunu yapmıyorlar. BUNU YAPMAYINCA HER TÜRLÜ BELANIN KAPISI AÇILIR. MÜSLÜMANLAR BU FARZI YERİNE GETİRECEKLER. Ben bunun için söylüyorum yani Türklerin önderliğinde, Türk milletinin önderliğinde, bir Türk İslam Birliği oluşsun. Her devlet ayrı milli devlet olarak kalsınlar. Her devlet kendi içerisinde hür davransın fakat başlarında bir manevi lider bulunsun.


Adana CRT TV, 30 Eylül 2008

Adnan Oktar: Müslümanlar için “Kurşunla kaynatılmış binalar gibidirler” der Allah, lehimlenmiş gibi birarada olacağız inşaAllah. Sağcı-solcu, ALEVİ, KÜRT, LAZ, ÇERKEZ, SÜNNİ HİÇ FARK ETMEZ, HEPİMİZ KARDEŞİZ, HEPİMİZ ALLAH’IN KULUYUZ, Allah hepimize bir yol göstermiş, herkesin fikrine saygı duyacağız ama BİRLİK VE BERABERLİK ESASTIR. Allah’ı sevenler, Allah yolunda hareket edenler, tabii ki bu vatanın daha iyi olması için, daha güzel olması için gayret ediyorlar ve edecekler. Türk-İslam Birliği’ni de Türkiye başarıyla, muvaffakiyetle inşaALLAH devam ettirecek.


Irak An Anbar TV, 21 Eylül 2008

Adnan Oktar: Bunlar bizi birbirimize kilitleyecek inşaAllah, kardeşlik bağımızı çok şiddetlendirecek, sevinçli, güzel bir düğüne doğru biz gidiyoruz inşaAllah. Bunların alameti, Mehdi’nin zuhuru an meselesi, Hz. İsa (as)’ın inişi de an meselesi inşaAllah. Çok güzel bir birliktelik olacak. Sünni, Şii kardeşlerim sıkı sıkıya kardeşliklerini pekiştirsinler, çok güzel bir kardeşlik bağı oluştursunlar. Caferiler son derece takvadır, Sünniler takvadır, Aleviler takvadır. Araplar bizim canımız kardeşlerimiz, Peygamberimizin soyu. Kürtler canımız kardeşlerimiz.

 

 

17 Ekim 2013, Al Arabiya

Suudi Arabistan Kralı Abdullah, İslam dünyasının mezhep ayrılıklarını bir kenara bırakarak birleşmesi gerektiğini söyledi. “Birbirimizi daha iyi anlamamız ve birleşmemiz gerek. Farklılıklarımızın İslam ümmetini etkilemesine izin vermemeliyiz” dedi.

Ayrıca Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül Kral Abdullah ile görüştü. Türkiye ve Türk halkına büyük sevgi ve muhabbet beslediklerini vurgulayan Kral, Türkiye ve Suudi Arabistan’ın ilişkilerinin güçlenerek süreceğini kaydetti.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/171356/kral-abdullah-farkliliklarimizin-islam-ummetinihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/171356/kral-abdullah-farkliliklarimizin-islam-ummetiniSun, 20 Oct 2013 00:18:35 +0300
Lavrov: “Müslüman Dörtlü” Suriye Çözümünde Rol Almalı  

A9 TV, 8 Eylül 2013

ADNAN OKTAR: Suriye’ye 70 ayrı noktadan, 70 tümenle -veyahut tugay- İslam ülkelerinin askerleri girsin, zulüm 70 saat devam etmez. Kökünden hallolur. Hem Suriye içinde hallolur, hem dışında hallolur, mesele biter. Anladıkları halde anlamazlıktan geldiler ve anlamazlıktan gelmeye de devam ediyorlar. Gayet kolay bir şey bu. Yani sıfır can kaybı olur. Benim dediğim kökten çözüm, yani bıçak gibi çözer. Bir de, birlikte hareket etmeye de alışırlar, İttihad-ı İslam’a alışırlar. Birlikte meselelerin nasıl kolay çözüleceğini de görmüş olurlar. 


A9 TV, 30 Ağustos 2013

ADNAN OKTAR: Bombalamayla bir yere varılmaz. Ondan vaz geçsinler, Esad’ı durdurmak için yöntem, bütün İslam ülkelerinin birleşip topluca oraya girmesidir. Karadan girilmesi lazım. Yetmiş ayrı noktadan girsinler.

İslam ülkelerinin Genelkurmay Başkanları bir araya gelip bir komuta heyeti oluştururlar. Aklın yolu birdir, bu heyet ile ortak karar alırlar. Bir komuta merkezi oluşturduktan sonra bütün Müslüman ülkelerin askerleri her yerden gelsinler, topluca yetmiş ayrı noktadan girsinler. Anında konu biter. Özellikle İran ve Türkiye birlikte girerlerse mümkünü yok, konu hemen hallolur. Hemen. Öbür türlü boş yere kan akar. Çok büyük hata yapmış olurlar.

Özellikle İran ordusu da katılsın. İran ordusu 50 bin kişi versin veya ona da gerek yok iki ya da bir tümen asker versin. Türkiye bir tümen versin, Pakistan da bir tümen versin, diğer ülkeler de birer tümen ya da birer tugay versinler. Fas, Tunus, Cezayir'den de asker göndersinler. Zaten Türkiye ve İran asker gönderdi mi, hepsi gönderir. Bir başlangıç oldu mu, tamamdır. Mısır ordusu da aynı şekilde.

Bütün İslam ülkelerinden birer tümen gönderip girdiler mi konu biter. Esad ne diyecek? Derhal teslim olur, derhal. Ne diyebilir böyle bir durumda? En büyük müdafi İran. İran bizzat asker gönderirse bu iş bitti demektir bu kadar açık. Kim ne diyecek?

Aksinde Amerika’ya ve İngiltere'ye bırakacaklar işi. Onlar da bütün silahları kullanırlar. Bütün roketler kullanılır, yani bütün askeri malzemeyi tüketirler ve bütün Suriye'yi yerle bir ederler, canlı hiçbir şey bırakmazlar.

16 Eylül 2013, Rota Haber

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, başta Türkiye olmak üzere “Müslüman Dörtlü”ye (Türkiye, Mısır, İran ve Suudi Arabistan) Suriye krizinin çözümünde katkı sağlamaya davet etti.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/170958/lavrov-“musluman-dortlu”-suriye-cozumundehttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/170958/lavrov-“musluman-dortlu”-suriye-cozumundeThu, 10 Oct 2013 22:43:41 +0300
Türkiye 10 Yıl İçinde Ortadoğu’nun En Büyük Gücü Olacak

Azerbaycan Devlet Haber Ajansı, 14 Ağustos 2008

Adnan Oktar: İşin doğrusu Türkiye, dünyanın en büyük devletidir. Abartmıyorum en büyük devleti. Şöyle olacak, büyük Türk İslam Birliğinin lideri olarak Avrupa Birliğine girecek Türkiye, o zaman hem Avrupa’yı besleyecek, hem Avrupa’yı güçlendirecek, hem Rusya’nın beli doğrulmuş olacak, hem Ermenistan rahatlayacak, hem İsrail rahatlayacak, hem Filistin sorunu hallolacak. TÜRKİYE BÜTÜN DÜNYAYI KURTARACAK BİR DEVLETTİR. BÜTÜN DÜNYANIN SİGORTASI GİBİDİR TÜRKİYE. Çok hayati bir devlet. Bunu 10-20 yıl içerisinde bütün dünya görmeye başlayacak ve bütün dünyayı kardeş haline getirecektir Türkiye. Bu Allah’ın inşaAllah kanunu, kader böyle inşaAllah.


Kıbrıs Ada TV, 1 Ağustos 2008

Adnan Oktar: Geleceğin Türkiye’sini tanıyamazsınız görseniz. Yani bölgenin tam anlamıyla süper devleti olacak ve İsrail de kurtulacak bunun sonucunda, Ermenistan da rahatlayacak, Filistin de rahatlayacak ve İsrail tarihinde görülmemiş şekilde huzura ve güvene kavuşacak. Filistin sorunu kökten hallolacak. BÜTÜN OLAYLARDA KİLİT NOKTA TÜRKİYE’DİR. VE AÇIK AÇIK TALEP VAR. Yani, Irak da talep ediyor. Türkiye ile birleşmek istiyor aslında Irak. Suriye de aynı şekilde Türkiye ile birleşmek istiyor ve Türkiye’nin idaresini istiyor. Ama devletler ayrı tabii. Bir manevi lider olarak Türkiye’nin başa geçmesini istiyorlar. 


Kaçkar TV, 2 Şubat 2008

ADNAN OKTAR: Bir kere çok iyi, güzel günlerin eşiğindeyiz, onu söyleyeyim. Bunu sadece ben söylemiyorum. Yabancı istihbarat kaynakları da, yabancı gözlemciler de bunu söylüyor. TÜRKİYE 2016’LARDA, 2020’LERDE, 2023’LERDE SÜPER DEVLET OLACAK. BÖLGE GÖRÜLMEMİŞ BİR BEREKET VE BOLLUK İÇERİSİNE GİRECEK. Hatta rivayette var, diyor ki Peygamberimiz ölüler bile “keşke biz de sağ olsaydık da o hayatı yaşasaydık” derler diyor. Güzel günlerin eşiğindeyiz inşaAllah

 

19 Haziran 2013, Time Türk

10-yil-icinde-en-buyuk-guc-19-haziran-2013-timeturk

İsrail, Irak, Suriye, Mısır, Tunus, Libya ve Filistin’de aralarında akademisyen, araştırmacı, gazeteci, sivil toplum örgütleri, basın, sanayi gibi 450 kişi ile yüz yüze görüşülerek hazırlanan rapora göre Türkiye’nin 10 yıl içinde Ortadoğu’nun en büyük gücü olacağı belirtildi.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/164553/turkiye-10-yil-icinde-ortadogununhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/164553/turkiye-10-yil-icinde-ortadogununSat, 22 Jun 2013 20:57:42 +0300
İslam Alimleri İttihad-ı İslam’ı Hedefliyor

Tv Kayseri, Samsun AKS Tv, 21 Temmuz 2010

ADNAN OKTAR: Erbakan Hocamız’a sonuna kadar vefalıyız ve seviyoruz. Canım gibi seviyorum. Bütün sağı destekliyorum ama o mübarek insana benim derin bir sevgim var. Biz 1971’lerde hiç bilmiyorduk böyle konuları. İslami şuuru, Allah razı olsun bana o verdi, hissediyorum. Birçok kişiye o verdi. Ve Osmanlı ruhunu, Türk-İslam Birliği ruhunu millete geniş çapta veren insanlardan birisidir, çok önemli bir insandır. Veli tiyniyetlidir.


15 Kasım 2012, A9 TV

ADNAN OKTAR: Hanefi, Hanbeli, Maliki, Şafi mezheplerinde; İmam-ı Hanbeli, İmam-ı Malik, İmam-ı Şafi, İmam-ı Hanefi, hepsi Hz. Mehdi (a.s)’ın gelişinin hak olduğunu kitaplarında çok kapsamlı anlatmışlar. Buhari, Tirmizi, Müslim, İbni Mace, Sünen-i Nesai, Sünen-i Davut, hepsinde, bütün sahih hadis kitaplarında alenen ve en güçlü hadisler olarak Hz. Mehdi (a.s) ve Hz. İsa Mesih (a.s)’ın zuhuru anlatılır. Yani ahkama ait hadislerden daha güçlüdür. Namaz, oruç, zekata ait hadisler var ya, ahkama ait hadisler, onlardan daha güçlüdür. Hz. Mehdi (a.s) ile hadisleri reddettin mi ahkama ait hadislerin hepsini reddetmen gerekir. O zaman din kalmaz zaten. Hz. Mehdi (a.s) ile ilgili hadisler tahakkuk etmiş, oluşmuş; belgeli, fotoğraflı, olaylı, net olarak bitmiş bir konu. Resulullah (s.a.v) 1400 sene önce söylemiş; 300’e yakın konu var, tamamı oluşmuş. Olmuş, meydana gelmiş, tahakkuk etmiş. Söylemiş, çıkmış.


A9 TV, 14 Ocak 2013

ADNAN OKTAR: Kimi Afganistan’da Müslümanların kulağını kesiyor, onları kurutup ülkesine götürüyor. Kimi Müslümanların parmağını kesip kurutup kolye diye ülkeye götürüyor. İttihad-ı İslam olmayınca Cenab-ı Allah işte böyle yağmur gibi bela yağdırıyor. Birçok âlim İttihad-ı İslam’ı ağzına dahi almıyor. Konuşmamaya özen gösteriyorlar. Her şey konuşuyorlar ama İttihad-ı İslam’a konu gelince çıt yok. Allah’ın emri İttihad-ı İslam. En büyük farzdır. Bediüzzaman açık açık bunu söylüyor. Risale-i Nur’da bu konu çok kapsamlı geçer. Kuran’da çok kapsamlı geçer.

A9 TV, 4 Temmuz 2012

ADNAN OKTAR: Tabii bütün İslam aleminin bir lideri olacaktır. Müslümanların başsız olması diye bir konu olmaz ama bu bir yobazlık tarzında, anti demokratik, anti laik, gözü dönmüş, eli kılıçlı bir yobaz atağa şeklinde değil sevgi, merhamet, şefkat, akıl, demokrasi, iyilik, güzellik, bilim ve sanatın en yüksek noktasının uygulandığı, en yüksek medeniyetin uygulandığı bir birlik olacaktır. Tabii ki bu birliğin başında da bir insan olacaktır. Allah'ın halifesi olacaktır Mehdi (as). Allah onu dünyaya halife olarak gönderiyor. Bütün dünyanın lideri ve imamı olacaktır ama bu sevgi, kardeşlik, dostluk, adalet düşüncesini savunan kendi evinden idare eden mütevazi, muhterem, mübarek bir insandır.

 

5 Mart 2013, Haber Vaktim

islam-alimleri-ittihadi-islam-5-mart-2013-habervaktim

Mustafa Özcan Akit Gazetesi’nde, Erbakan Hocamız zevahiri gibi pek çok İslam aliminin de İttihad-ı İslam hedefinin olduğunu, hatta zevahirinin oy birliği ile yeni bir halife seçilmesini istediğini ve üstadın açıklamalarında bu ahir zaman halifesinin aynı zamanda Hz. Mehdi (a.s)’in kendisi olacağını belirttiğini yazdı. Bu tarifin hadislere de uygun olduğunu, Buhari ve Müslim’in de Mehdi’yi aynı zamanda bir halife olarak anlattığını ve Üstad’ın İttihad-ı İslam’ı kuracak olan zatın da Hz. Mehdi (a.s)’in kendisi olacağını söylediğini ifade etti.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159824/islam-alimleri-ittihad-i-islamihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159824/islam-alimleri-ittihad-i-islamiTue, 12 Mar 2013 15:27:54 +0200
Yaşanan Zulmün Durması İçin İslam Birliği Kurulmalı

El Baghdadi TV, 29 Haziran 2008

Adnan Oktar: ... MÜSLÜMANLARIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ TOPLUCA KARDEŞ OLMALARI, HEPSİNİN TAMAMININ KARDEŞ OLMASI VE BİR LİDER ETRAFINDA TOPLANMALARI DA KURAN’A GÖRE FARZDIR. Müslümanlar bu farzı yerine getirecekler. Türklerin önderliğinde, Türk milletinin önderliğinde, bir Türk İslam Birliği oluşsun. Her devlet ayrı milli devlet olarak kalsınlar. Her devlet kendi içerisinde hür davransın fakat başlarında bir manevi lider bulunsun. Çünkü Hıristiyanların Papası var liderleri var. Müslümanların da bir manevi lideri olması şart. Bu manevi birliğin başında birisi olursa. Bu kargaşa, bu fitne rahatça son bulur.


Azerbaycan APA Haber Ajansı, 16 Ağustos 2008

Adnan Oktar: Türk- İslam birliğinin olmadığı dönem hep acı dönemi olacaktır. Yani bunun çaresi yok. Bunu Kafkaslarda da görürüz, başka bölgede de görürüz, halen görmeye devam ediyoruz. Bunun önü sonu kesilmez, bu kan durmaz. Bunun tek çözümü Türk- İslam Birliğidir. Bunu geciktirmek vebal altında bırakır insanları… Bakın bugün Gürcistan’da akan kanlar, Abhazların sıkıntısı, Rusların çektiği ızdırap, bunların hepsinin kökeninde Türk-İslam Birliğinin olmaması yatıyor. Türkiye bugün teklif etsin, iki devlet, bir millet olarak Azerbaycan’la birleşelim diye inanın 24 saat sonra bunun cevabı olumlu gelir. İnşaAllah. Suriye ile de öyle, Irak ile de öyle, yani bunu kabul etmeyecek hiçbir İslam ülkesi yok, hiçbir Türk devleti yok…


Kral Karadeniz TV, 2 Ocak 2009

Adnan Oktar: Çözümü Kuran bize göstermiş. Allah bize göstermiş. Fakat Müslümanların bir kısmı bu çözümlerin üzerinde durmuyorlar. Bu çözümün üzerinde durmadıkları müddetçe bu belalar eksik olmaz.

KAN İSLAM ÂLEMİNDE SEL GİBİ AKAR VE ÇOK BÜYÜK FİTNELER ÇIKAR. HER TÜRLÜ ACIYI HER TÜRLÜ BELAYI YAŞAR MÜSLÜMANLAR. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ, TÜRK İSLAM BİRLİĞİDİR.


Kanal Malatya, 7 Ocak 2009

Adnan Oktar: “MÜSLÜMANLARIN BÖLÜNMÜŞ OLMASI HARAMDIR. MÜSLÜMANLARIN BİRLEŞMEMESİ DE HARAMDIR. BU HARAM İŞLENDİĞİNDE MÜSLÜMANLARIN GÜCÜ OLMAZ. MÜSLÜMANLARIN BİRLİK OLMASI FARZ YANİ ALLAH’IN EMRİ. Namaz gibi, oruç gibi farzdır. Bölünmesi de domuz eti yemek, şarap içmek gibi haramdır. Arada bir fark yoktur. Müslümanların birlik ve beraberlik olması halinde bu tarz belalar kesinlikle olmaz ve kökünden de hallolacaktır.”

“Şimdi bunun zamanı. TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’Nİ YOĞUNLAŞTIRMAK VE GÜNDEME GETİRMEK ZAMANI.Müslümanların ağlaması, feryat etmesi haramdır, yakışmaz. Müslümanlığımıza yakışmaz. Kuran ahlakına uygun değildir. Bizim yapacağımız tavır, Türk İslam Birliği’ni bir an önce oluşturup bu fitneyi kökünden bitirmektir."

 

5 Mart 2013, Milli Gazete

islam-birligi-kurulmali-5-mart-2013-milli-gzte

Uluslararası Erbakan Sempozyumu sonuç bildirgesi açıklandı. Sonuç bildirgesinde yaşanan zulmün ve savaşların durması için Müslüman ülkelerin tek bir devlet gibi hareket etmeleri, bunun da ancak İslam Birliği’nin ve İslam Birleşmiş Milletleri’nin kurulması ile gerçekleşebileceğine vurgu yapıldı

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159821/yasanan-zulmun-durmasi-icin-islamhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159821/yasanan-zulmun-durmasi-icin-islamTue, 12 Mar 2013 15:13:35 +0200
Yunanistan’dan Vize Kolaylığı

MPL TV Satranç Tahtası Programı, 19 Aralık 2008

Adnan Oktar: Bütün bu bölgenin ağabeysiyiz biz, dostuyuz. Hepsi bizim komşumuz, binlerce sene, yüzlerce sene iç içe yaşamışız biz, tamamen suni bir ayrılık var. SINIRLAR AÇILSIN, VİZELER KALKSIN, GÜRÜL GÜRÜL TİCARET YAPALIM, BAĞRIMIZA BASALIM ONLARI, BİR SEVİNÇ OLSUN, BAYRAM OLSUN, BEREKET, BOLLUK BÖYLE HER YERİ BİR SARSIN. Dünya da görsün bu kalleşliğin, egoistliğin, bencilliğin çirkinliğini görsünler, bize özensinler.


Kuşadası TV, 14 Temmuz 2008

Adnan Oktar: … bir kere pasaport olayının kalkması gerekir, VİZE OLAYININ KALKMASI GEREKİR, İSTEDİĞİ GİBİ GİDİP GELSİN İNSANLAR, TİCARET ALABİLDİĞİNE RAHAT OLSUN, BAĞLANTILAR ALABİLDİĞİNE RAHAT OLSUN…


The Gulf Today, 2 Kasım 2008

Adnan Oktar: Türkiye’nin öncülüğünde, Türk devletlerinin birleşmesi ile meydana gelecek, Türk Birliğinin yardımıyla bir Türk İslam Birliği oluşacak inşaAllah. Bu, Türkiye'nin öncülüğü ile olacak, buna doğru zaten adım adım gidiyoruz. Zaten en ideali de Türkiye’nin liderlik yapmasıdır. Her ülke devlet olarak ayrı olacak ama; bir manevi birlik olacak inşaAllah, Avrupa Birliği gibi. PASAPORT KALKACAK, VİZELER KALKACAK, ÜLKELER BİRBİRLERİYLE RAHATÇA TİCARET YAPABİLECEKLER, ALIŞVERİŞ YAPABİLECEKLER, KARDEŞ OLACAKLAR. Bunun oluşması için ilk zemin inşaAllah  Azerbaycan ile olacaktır

 

23 Şubat 2013, Milliyet

yunanistandan-vize-kolayligi-23-subat-2013-milliyet

Türkiye’ye vize kolaylığı getiren ilk Avrupa Birliği ülkesi Yunanistan oldu. Schengen’in katı kurallarından çıkıp adalar için başlatılan vize kolaylığını bütün ülkeye yayma çalışmaları başlatıldı

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159589/yunanistandan-vize-kolayligihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/159589/yunanistandan-vize-kolayligiWed, 06 Mar 2013 23:37:35 +0200
Raid Salah: İslam Birliği’ne Umut Bağlamamız Gerekiyor

A9 TV, 15 Kasım 2012

ADNAN OKTAR: Muhammed Mehdi (as) çıkmadıktan sonra bu acılar devam eder. Filistin’de konuştuğumuz kişiler, bakıyoruz İttihad-ı İslam’dan bahsetmiyorlar. Mehdi (as)’dan bahsetmiyorlar. Bahsedenler tabii ki çok var ama epey bir bölümü bahsetmiyor. Savaşı oyun gibi görüyor, çocuk oyuncağı gibi.“Napıyorsunuz?” diyoruz. “Mücadele yapıyoruz” diyor. Böyle mücahid olur mu? Mücadele sevgiyle, kardeşlikle, barışla olur. Ne yapacaksın? Yapılacak şey İttihad-ı İslam’dır. Bütün Müslümanları birleştirmek. O zaman İsrail de 3000 yıldan beri beklediği o mutluluğa kavuşur. Bütün bölgede huzur, sükunet, asayiş temin olur. Ticaret, sanat, bilim alabildiğine gelişir. Demokrasi tam anlamıyla oturur. Dış tehlike tamamen yok olur. Sevgi içerisinde, kardeşlik içerisinde, barış içerisinde çok güzel, huzurlu yaşarlar.

 

 

22 Ocak 2013, Gerçek Gündem

islam-birligine-umut-baglamaliyiz-22-ocak-2013-gercekgundem

İslam birliği talebi Filistin’de de dile getirilmeye başlandı. Filistin İslami hareketi lideri Raid Salah, dün gerçekleştirilen ve 34 siyasi partinin yarıştığı İsrail’deki seçimlere veya yeni kurulacak hükümete umut bağlanmaması çağrısında bulundu ve Filistin için tek ve en büyük umudun Arap ve İslam Birliği’nde olduğunu hatırlatarak, saldırıların sona ermesi için “İslam Birliği’ne umut bağlamamız gerekiyor” açıklamasını yaptı.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157432/raid-salah-islam-birligine-umuthttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157432/raid-salah-islam-birligine-umutSun, 27 Jan 2013 21:49:00 +0200
Müslüman Alimler Birliğinden Türkiye'ye övgü

Tempo TV, 3 Aralık 2008

Adnan Oktar: Kuran’da onlara mustazaf denir, yani fakir insanlar, acz içinde olan insanlar, tabii ki Müslümanın hedefidir bu, Allah ona hedef göstermiştir. Yani fakirleri kurtarmak, onları rahatlatmak onlara mal, mülk sağlamak, imkan sağlamak, ekonomik seviyelerini yükseltmek, Müslüman için bu farzdır. Bütün Müslümanlara farzdır. Geceli, gündüzlü bunun için Müslüman gayret edecek. BİZ DE TABİİ Kİ BU GAYRETİN İÇERİSİNDEYİZ. ONUN İÇİN TÜRK-İSLAM BİRLİĞİNİ İSTİYORUZ. ONUN İÇİN EKONOMİK YARDIMLAŞMAYI, FAİZİN KALKMASINI, VERGİLERİN İNDİRİLMESİ, TİCARETİN GELİŞMESİNİ İSTİYORUZ. Zenginlerin elinde eğer imkan varsa fakirlere bunları dağıtmasını istiyoruz. Devletin de vergileri azaltmasını istiyoruz. Bunlardan amaç halkın refahı ve huzurudur tabii ki…

 

 

Timeturk, 14.Ocak.2013

timeturk 14012013

Müslüman Alimler Birliği, Türkiye'nin Suriye halkına yardımlarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Başkanlığını Yusuf Karadavi'nin yaptığı Müslüman Alimler Birliğinden yapılan yazılı açıklamada, Suriyeli ihtiyaç sahiplerine yardım etmede hızlı davranarak soğuk, yetersiz beslenme, tıbbi yardım eksikliği nedeniyle ölümle yüz yüze gelen sığınmacıları kurtarmanın bütün Müslümanlar ve ''vicdan sahipleri'' için dini ve ahlaki bir vecibe olduğu belirtildi. Yapılan açıklamada bu konuda Türkiye’nin gösterdiği vicdanlı  tavra da dikkat çekildi.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157341/musluman-alimler-birliginden-turkiyeye-ovguhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157341/musluman-alimler-birliginden-turkiyeye-ovguThu, 24 Jan 2013 01:09:12 +0200
Fitneye karşı birlik mesajı  

Kral Karadeniz TV, 2 Ocak 2009

Adnan Oktar: Çözümü Kuran bize göstermiş. Allah bize göstermiş. Fakat Müslümanların bir kısmı bu çözümlerin üzerinde durmuyorlar. Bu çözümün üzerinde durmadıkları müddetçe bu belalar eksik olmaz. 

KAN İSLAM ÂLEMİNDE SEL GİBİ AKAR VE ÇOK BÜYÜK FİTNELER ÇIKAR. HER TÜRLÜ ACIYI HER TÜRLÜ BELAYI YAŞAR MÜSLÜMANLAR. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ, TÜRK İSLAM BİRLİĞİDİR.


El Baghdadi TV, 29 Haziran 2008

Adnan Oktar: ... MÜSLÜMANLARIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ TOPLUCA KARDEŞ OLMALARI, HEPSİNİN TAMAMININ KARDEŞ OLMASI VE BİR LİDER ETRAFINDA TOPLANMALARI DA KURAN’A GÖRE FARZDIR. Müslümanlar bu farzı yerine getirecekler. Türklerin önderliğinde, Türk milletinin önderliğinde, bir Türk İslam Birliği oluşsun. Her devlet ayrı milli devlet olarak kalsınlar. Her devlet kendi içerisinde hür davransın fakat başlarında bir manevi lider bulunsun. Çünkü Hıristiyanların Papası var liderleri var. MÜSLÜMANLARIN DA BİR MANEVİ LİDERİ OLMASI ŞART. BU MANEVİ BİRLİĞİN BAŞINDA BİRİSİ OLURSA. BU KARGAŞA, BU FİTNE RAHATÇA SON BULUR.

 

RisaleHaber, 13.Aralık.2012

risalehaber 13122012

Lübnan Şiî Yüksek Konseyi üyesi Ayetullah Ali Fadlallah, Dışişleri eski Bakanı Fevzi Suluh ve Irak heyeti ile bir araya geldiği görüşme sonrası yaptığı açıklamada, bölgedeki Sünnî ve Şiîiler arasında büyük bir fitne çıkarılmak istendiğini belirterek “Arap-İslâm âlemi en karmaşık ve en zor döneminden geçiyor’’ dedi ve Suriye’de yaşanan fitnenin Irak, Lübnan ve komşu ülkelere sıçramaması için Müslümanların birlikte hareket etmesi çağrısında bulundu. 

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157338/fitneye-karsi-birlik-mesajihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157338/fitneye-karsi-birlik-mesajiThu, 24 Jan 2013 00:58:47 +0200
ABD’de Türkiye neden yükseldi? tartışması

Çay TV, 23 Temmuz 2008Adnan Oktar: Herkes samimi olarak inansın gerçekten Türkiye iyiye gidiyor ve gerçekten süper devlet olacağız. TÜRKİYE HİÇ TARİHTE OLMADIĞI DERECEDE BÜYÜK BİR DEVLET OLACAK. Türk İslam Aleminin lideri olacak inşaAllah. Bu tarihi misyonun başlangıç aşamalarındayız. Ve bütün dünyayı, anarşiden, terörden sıkıntıdan azaptan, her türlü acıdan kurtaracak bir millettir Türk milleti. Gerçekten çok asil efendi, böyle çileyle, acıyla yoğrulmuş bir millettir ve dünyayı yönetmeye dünyaya faydalı olmaya yönelik bir ruhu vardır. Allah o görevi bu millete vermiş görünüyor inşaAllah. Çok yakın zamanda bunu göreceğiz inşaAllah.


Azerbaycan Devlet Haber Ajansı, 14 Ağustos 2008Adnan Oktar: İşin doğrusu Türkiye, dünyanın en büyük devletidir. Yani, abartmıyorum en büyük devleti. Şöyle olacak, Türk İslam Birliğinin, büyük Türk İslam Birliğinin lideri olarak Avrupa Birliği'ne girecek Türkiye, o zaman hem Avrupa’yı besleyecek, hem Avrupa’yı güçlendirecek, hem Rusya’nın beli doğrulmuş olacak, hem Ermenistan rahatlayacak, hem İsrail rahatlayacak, hem Filistin sorunu hallolacak. TÜRKİYE BÜTÜN DÜNYAYI KURTARACAK BİR DEVLETTİR. Bütün dünyanın sigortası gibidir Türkiye. Çok hayati bir devlet. BUNU 10-20 YIL İÇERİSİNDE BÜTÜN DÜNYA GÖRMEYE BAŞLAYACAK ve bütün dünyayı kardeş haline getirecektir Türkiye. Bu Allah’ın inşaAllah kanunu, kader böyle inşaAllah.

 

Amerikalıturk.com, 15.Ocak.2013

amerikaliturk 15032013

ABD'de 'Türkiye neden yükseldi?' tartışması

Washington’da Türkiye’nin yükselişini ele alan geniş katılımlı bir panel düzenlendi. Amerika’nın Frank Ricciardone’den önceki, birbirlerine zıt fikirleriyle bilinen iki Ankara Büyükelçisi Ross Wilson ve Jim Jeffrey, yükselişin sadece AK Parti’den kaynaklanmadığını, Turgut Özal döneminden beri 25-30 yıldır süren bir süreç olduğu konusunda anlaştı.

ABD’nin önde gelen düşünce kuruluşlarından Washington Enstitüsü’nde yapılan bir panelde, Amerika’nın bundan önceki iki Ankara Büyükelçisi Ross Wilson (2005-2008) ve Jim Jeffrey (2008-2010), Türkiye’nin bölgesinde yükselen bir güç olmasının yaklaşık 30 yıldır devam eden bir süreç olduğunu savundular.

Halen Washington’un en önemli düşünce kuruluşlarından, NATO’ya projeler üreten Atlantik Konseyi’nde çalışan ve ABD Savunma Bakanlığı’na atanacak Chuck Hagel’ın da en yakınındaki isimlerden biri olan Wilson, panelde şöyle konuştu: “Bu (yükseliş) sadece AKP’den değil. 25-30 yıldır devam eden bir süreç. İzlenen politikanın kökenleri de 20-30 yıl öncesine uzanıyor. Kuşaklara yayılan bir değişim. Her şey AkP’den olmadığı gibi sosyal, ekonomik ve politik alanda yaşanan değişimler de AKP’den sonra devam edecek. Tabi bu ne zaman olursa…”

Ankara’dan sonra iki yıl Bağdat Büyükelçiliği görevini üstlenen ve şimdi Washington Enstitüsü’nde gören alan Jeffrey ise konuşmasına “Ross’a katılıyorum” diye başlayarak şöyle konuştu: “Bugün AKP döneminde gördüğümüz birçok şeyin izi Turgut Özal’a dayanıyor. Yaklaşık 10 yıl hem Başbakan hem de Cumhurbaşkanı olarak Türk politikasını yöneten ve aynı zamanda, İslami köken, çok güçlü bir ekonomik açılım ve kalkınma, Batı’yla yakın bağ oluşturma kombinasyonunun sahibi… Şimdi Başbakan Erdoğan. Ve bir devamlılık var."

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157334/abdde-turkiye-neden-yukseldi-tartismasihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/157334/abdde-turkiye-neden-yukseldi-tartismasiThu, 24 Jan 2013 00:42:32 +0200
Türk Birliği Daimi Olsun

Arabnews, 9 Kasım 2008

Adnan Oktar:  … TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ DÜNYAYA BARIŞ, KARDEŞLİK, SEVGİ VE HUZUR GETİRMEK AMACI İLE KURULACAKTIR. Bunun altyapısı şu an tamamdır. Çünkü bütün İslam ülkeleri, İslam Birliğini istiyor.


Yabancı Basın Toplantısı, 8 Mart 2008Adnan Oktar: Bunu her zaman söylüyorum. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ VARDIR: TÜRK İSLAM BİRLİĞİ. Türk İslam birliği olduğunda Avrupa tam anlamıyla huzurlu olacaktır, zengin olacaktır. Amerika huzurlu olacaktır, zengin olacaktır. İsrail tarihinde görülmemiş şekilde rahat edecektir, Ermenistan ve Ermeniler tarihinde görülmedik şekilde rahat edecektir. BU BİR GÜZELLİKTİR, BİR HUZURDUR, KARDEŞLİK BİRLİĞİDİR. BU BİRLİĞİ DÜNYADAKİ BÜTÜN POLİTİK SİSTEMLERİN BİR AN ÖNCE HAYATA GEÇMESİ İÇİN DESTEKLEMESİ GEREKİR VE HİÇ VAKİT GEÇİRİLMEMESİ GEREKİYOR.

 

 

The First News, 13 Ekim 2012

Nazarbayevturkbirligi 1news131012

Türk Konseyi Genel Sekreterlik binası açılış ve bayrak çekme törenine katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev birlik ve dayanışma mesajları verdi.

Kazakistan Cumhurbaşkanı Nur Sultan Nazarbayev törende bir konuşma yaptı. Nazarbayev, " Bugüne kadar çok güzel işler yapılmıştı. Türk dili konuşan ülkelerin biraraya gelmesiyle oluşan Türk Konseyi'nin kurulmasını ve bayrağının göndere çekilmesini burada idrak etmiş bulunuyoruz. 20 yıl içinde bu konuda çok çalışma yapıldı" dedi. " Bugünkü sevincimiz her daim olsun" diyen Nazarbayev, " Türk birliği daimi olsun " diye konuştu. Konuşmaların ardından Türk Konseyi binasının ön bahçesinde törene katılan Türki Cumhuriyetler'in bayrakları tek tek göndere çekildi. Cumhurbaşkanı Gül ve Nazarbayev daha sonra birlikte Türk Konseyi'nin bayrağını birlikte göndere çekti.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/152504/turk-birligi-daimi-olsunhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/152504/turk-birligi-daimi-olsunTue, 30 Oct 2012 00:24:30 +0200
Putin, “İslamiyet, Rusya’nın Ayrılmaz Bir Parçası”

Azerbaycan Novoye Vremya, 6 Ekim 2008 

Adnan Oktar: Süper, süper bayağı güzel. Hepsi bizim kardeşlerimiz, hepsi bizden koparılmış parçalar, Rus milleti de güzel millettir, güzel insanlardır, hep Türklerle iç içe yaşamıştır. ZATEN RUSYA AYNI ZAMANDA BİR TÜRK DEVLETİDİR VE BİR MÜSLÜMAN NÜFUSU BARINDIRAN DEVLETTİR. HATTA İSLAM BİRLİĞİ ÖRGÜTÜNE GİRMEYE ÇALIŞIYOR RUSYA. Yani Rusya da bizim topraklarımız, oralarda bizim yerlerimiz, sadece bir devlet ayrılığı var o kadar. Onlara da çok dostane ve sevecen yaklaşılması lazım, çünkü milyonlarca Türk yaşıyor Rusya’da. Ve milyonlarca Müslüman var, her yere gitsen Müslüman kaynıyor Rusya’da maşaAllah. Onun için yani onları yabancı görmemek lazım. Oralar da bizim topraklarımız İnşaAllah. Ve kardeşlerimiz oralarda İnşaAllah.

 

Sabah, 1 Eylül 2012

islamiyet-rusya sabah

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'da Müslüman teşkilatların verimli çalışmalarını takdirle karşıladıklarını, devletin İslam dünyasının kutsal mekânlarına yapılan hac ziyaretleri dahil, Müslüman toplumun inançlarına göre yaşama haklarını garanti ettiğini söyledi. Putin, konuşmasında "İslamiyet, Rusya'nın modern dini, sosyal ve kültürel yaşantısının ayrılmaz bir parçası. Onun değerleri iyilik, merhamet ve adalet üzerine dayanıyor" ifadelerini kullandı. 

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151404/putin-“islamiyet-rusyanin-ayrilmaz-birhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151404/putin-“islamiyet-rusyanin-ayrilmaz-birMon, 08 Oct 2012 00:30:36 +0300
Reçetemiz Türkiye’dir Endonezya Antara Haber Ajansı, 16 Eylül 2008

Adnan Oktar: TÜRKİYE’NİN ANLATTIĞI VE YAŞADIĞI İSLAM ANLAYIŞI AVRUPA İÇİN ÇOK GÜZEL BİR MODEL OLDU. Avrupa Türkiye’yi bu konuda güzel görüyor, faydalı görüyor; yaşanan İslam modelini de dünya için ideal görüyor. Bu zaten konuya tam bir çözüm getirmiş oldu. TÜRKİYE’NİN ÖNDERLİĞİNDE AYDIN, AKILCI, SAMİMİ BİR İSLAM ANLAYIŞI BÜTÜN DÜNYAYA HAKİM OLACAK INŞAALLAH… Çünkü İslam zaten ılımlı bir dindir, zaten sevgi, şefkat, merhamet, dostluk, kardeşlik ve yardımlaşma dinidir. Şiddet dini değildir, acımazsızlık dini değildir; o yüzden Türkiye’deki model çok güzeldir… 

 

Türkiye, 19 Mayıs 2012

AgilTurkiyeOrnekUlke trky190512

Libya Cumhurbaşkanı Mustafa Abdulcelil’in Yardımcısı Azadil Agil, “Türkiye’yi kendimize örnek alıyoruz” dedi. Agil, Libya’da bir dönüşümün yaşandığını söyleyerek, “Şimdi kurtuluş zamanı ve ileriye bakma zamanı. Türkiye sürekli Libya halkını destekledi. Şehitlerine, yaralılarına sahip çıktı. Libya’nın artık yönü değişti. Her türlü fedakarlık gösterildi, insan hayatı için devrim gerçekleşti” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’yi, Anadolu’nun ötesine ufukları açarak dünya oyuncusu haline getirdiğini söyleyen Agil şöyle devam etti. Türkiye ile de çok olumlu ilişkiler içindeyiz. Türkiye’yi kendimize örnek alıyoruz. Türk halkı 6 asırdır Libyalılara yardım etti ve tecrübelerini paylaştı. … Değişimi arzuluyoruz. Ama bunu nasıl yapacağımızı tam olarak bilemiyoruz. Bunun için en iyi reçete olarak Türkiye’yi görüyoruz” dedi

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151226/recetemiz-turkiyedirhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151226/recetemiz-turkiyedirMon, 01 Oct 2012 23:46:24 +0300
Erdoğan, İslam dünyasının vicdanı Azerbaycan ATV, 27 Ağustos 2008

Adnan Oktar: TÜRKİYE İSLAM ALEMİ İÇİN GERÇEKTEN ÖRNEK BİR ÜLKE. YANİ, HEM TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ GÜZEL ANLAYAN VE GÜZEL UYGULAYAN, İSLAM’I DA ÇOK GÜZEL ANLAYAN VE ÇOK GÜZEL UYGULAYAN, LAİKLİĞİ DE GÜZEL ÖZÜMSEYEN BİR YAPISI VAR. Fakat, İslam dinini gerçekten en iyi uygulayan, en iyi yaşayan ülke olduğunu bütün İslam ülkelerinin hepsi kabul eder. Yani gerek temizlik olarak, gerek anlayış olarak, gerek yaşantı olarak, gerek takva olarak hakikaten çok titizdir Türkiye. Belki bu Osmanlı mirası olduğu için Osmanlıdan gelen alimlerin etkisi de olmuş olabilir. Allah bir şekilde bu güzelliği meydana getiriyor o yüzden Türk-İslam aleminin liderliğine de Türkiye’nin çok uygun olduğunu düşünüyorum.

 

Türkiye, 04 Mayıs 2012

erdoganIslamVicdan trky040512

Başbakan Tayyip Erdoğan ile son zamanlarda görüşmediğini belirten Galya Huda, “Türkiye’ye birkaç kere gitme girişimim oldu. Ancak Mısır’dan izin çıkmadı. Türkiye’ye gitmek isterim. Hatta davet gelirse üniversitemi orada okumak isterim. Başbakan Erdoğan’a da selamlarımı, sevgilerimi ve saygımı iletiyorum” dedi. Filistin halkının Erdoğan’ı kendisini çok sevdiğini söyleyen Huda, “O da bizi evladı gibi görüyor. Ben O’nu İslam dünyasının vicdanı olarak görüyorum ve kendisine çok dua ediyorum.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151224/erdogan-islam-dunyasinin-vicdanihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/151224/erdogan-islam-dunyasinin-vicdaniMon, 01 Oct 2012 23:37:35 +0300
İslâm âlemi için birlik vakti

Kanal Malatya, 7 Ocak 2009

Adnan Oktar: “MÜSLÜMANLARIN BÖLÜNMÜŞ OLMASI HARAMDIR. MÜSLÜMANLARIN BİRLEŞMEMESİ DE HARAMDIR. BU HARAM İŞLENDİĞİNDE MÜSLÜMANLARIN GÜCÜ OLMAZ. MÜSLÜMANLARIN BİRLİK OLMASI FARZ YANİ ALLAH’IN EMRİ. Namaz gibi, oruç gibi farzdır. Bölünmesi de domuz eti yemek, şarap içmek gibi haramdır. Arada bir fark yoktur. Müslümanların birlik ve beraberlik olması halinde bu tarz belalar kesinlikle olmaz ve kökünden de hallolacaktır.”

“Şimdi bunun zamanı. TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’Nİ YOĞUNLAŞTIRMAK VE GÜNDEME GETİRMEK ZAMANI. Müslümanların ağlaması, feryat etmesi haramdır, yakışmaz. Müslümanlığımıza yakışmaz. Kuran ahlakına uygun değildir. Bizim yapacağımız tavır, Türk İslam Birliği’ni bir an önce oluşturup bu fitneyi kökünden bitirmektir.”


Kanal 35, 21 Mart 2010

Adnan Oktar: Müslümanların Türk-İslam Birliği’ni kararlılıkla istemesi gerekiyor. Yani samimiyetle istemeleri gerekiyor.


Ekin TV, 2 Şubat 2009

Adnan Oktar: Bakın İslam ülkeleri çok gereksiz bir korku içerisinde, bir zillet içerisinde yaşadılar pek çoğu. Cesur olsalardı, akıllı olsalardı Allah onları bu zillet içerisinde yaşatmazdı. Türkiye şu an bir aslan gibi kükremiştir. Herkesin karnını salladı, ta içini salladı… Demek ki adalet anlayışımız tam… Çocuk öldürtmeyiz biz. Müslümanı, mazlum Müslümanı öldürtmeyiz. "Arkadaş siz bunun bedelini ödersiniz", ödeyelim gel de ödet nasıl ödeteceksen… Onun için cesur olan, adil olan, akıllı olanı Allah korur. Bu millet cesur olarak, adil ve akıllı olarak gereğini yapacaktır. BU ÇIKIŞLAR, BU CESUR VE YİĞİT ÇIKIŞLAR DEVAM EDECEKTİR. VE DAHA KORKUSUZCA TÜRK İSLAM BİRLİĞİNİ AÇIKÇA SAVUNACAKTIR TÜRKİYE. Onun da bedelini göze alacaktır. VE YİĞİTÇE BUNU DA SÖYLEYECEKTİR....

 

Yeni Asya, 19 Ağustos 2012

islambirligi yeniasya

Arap âlemi başta olmak üzere İslâm dünyasının çoğunluğunda bayramın aynı gün başlayacak olması birlik için atılan sembolik bir adım olarak değerlendirildi. Bayram daha önce farklı günlerde kutlanıyordu.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/150085/islam-alemi-icin-birlik-vaktihttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/150085/islam-alemi-icin-birlik-vaktiSun, 09 Sep 2012 23:37:11 +0300
Türkiye Cumhuriyeti İslam dünyasının öncüsüdür

Vatan TV, 30 Aralık 2007

Adnan Oktar: BİR LİDER MİLLETE İHTİYAÇ VAR. Bizde bin yıllık bir tecrübe var. Hadisler de bunu göstertiyor, olaylar da bunu göstertiyor, tecrübeler de bunu göstertiyor. Yani Türk-İslam Birliği İslam âleminin çok ihtiyacı olan bir birlik. İSLAM ÂLEMİNİ BAŞKA YÖNETECEK, TÜRKİYE’NİN DIŞINDA AĞABEYLİK YAPACAK DA BİR ÜLKE DE YOK. YANİ BU KALİTEDE, BU VİCDANDA, BU AKILDA, BU DİNDARLIKTA, DİNİ BÖYLE GÜZEL YORUMLAYAN, EHL-İ SÜNNET İNANCINI BU KADAR GÜZEL UYGULAYAN BAŞKA BİR ÜLKE YOK. Herkes bunu kabul ediyor. Ve bu zordur, yani zor bir göreve talip oluyor.


MPL, 19 Şubat 2009 


Adnan Oktar: Türk milleti bir kere hamiyetperverdir, cesurdur, zekidir, güzel huyludur, Allah’tan çok korkar, Allah’ı çok sever, Darwinizm’in geçemediği tek ülkedir, hepsine helal olsun MaşaAllah. Hepsi aslan yani. %90’dır şu an Türkiye’de Darwinizme inanmayanların oranı. Dünyada ki en yüksek orandır. İMANIN KALESİDİR TÜRKİYE, İMANLI MİLLETTİR... ALLAH, BU MİLLETİ GÖREVLENDİRDİ. O KADAR ÇOK HADİS VAR Kİ TÜRK MİLLETİNİN GÖREVLİ OLDUĞUNA DAİR. Mesela diyor, Mehdi dağınık Türk bayraklarını bir araya getirir. Dağınık Türk devletlerini bir araya getirir, bakın çok önemli bir şey bu. Türk diyor, net hadis. Şu an Türk devletlerinin birleştirilmesi aşaması vardır ki çok yiğit ve fedakâr bir millet, bir de tabiri caizse delikanlı millettir. Böyle halk tabiriyle yiğit üstü yiğittir. Onuruna, haysiyetine çok düşkündür. Onurunu çiğnetmez, haysiyetini çiğnetmez; bu millet işte Türk İslam Birliğinin lideri olacak. Türkiye’dir lideri, bunu herkes görecek...

 

Haber Vaktim, 17 Ağustos 2012

liderturkiye habervaktim

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, ''Türkiye Cumhuriyeti, Türk vatanı, Türk milleti İslam'ın öncüsüdür, bir buçuk milyarlık İslam dünyasının öncüsüdür'' dedi. Ayrıca ''Bizim sorunluluğumuz çok büyük ama sizlerin bu güzel desteğiniz, dualarınız oldukça, beraberliğiniz oldukça biz de durmadan yorulmadan sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149987/turkiye-cumhuriyeti-islam-dunyasinin-oncusudurhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149987/turkiye-cumhuriyeti-islam-dunyasinin-oncusudurSun, 09 Sep 2012 01:28:33 +0300
İran Ankara Büyükelçisi Bahman Hüseyinpur : “Arzumuz Tüm İslam Ülkelerinin Birlik ve Beraberliğidir”

Ekin TV, 16 Şubat 2009

Adnan Oktar: Alevi Sünni bir kere kardeştir. Kürt Türk kardeştir. BİZDE IRK AYRIMI YOK, MEZHEP AYRIMI YOK, BİZ BETONLA KAYNATILMIŞ BİNALAR GİBİ İÇ İÇE, BİRLİKTE BU HAK DAVAYI TÜRK İSLAM BİRLİĞİNİ SONUNA KADAR İNŞAALLAH GÖTÜRECEĞİZ. Bu kader; buna kimse engel olamaz.


Al Baghdadi, 29 Haziran 2008

Adnan Oktar:  Müslümanların birlik olmaması, birlikte hareket etmemesi haramdır. Haram bir hükümdür.  MÜSLÜMANLARIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ TOPLUCA KARDEŞ OLMALARI, HEPSİNİN TAMAMININ KARDEŞ OLMASI VE BİR LİDER ETRAFINDA TOPLANMALARI DA KURAN’A GÖRE FARZDIR. Müslümanlar bunu yapmıyorlar. Müslümanlar bu farzı yerine getirecekler. Ben bunun için söylüyorum yani Türklerin önderliğinde, Türk milletinin önderliğinde, bir Türk İslam Birliği oluşsun. Her devlet ayrı milli devlet olarak kalsınlar. Her devlet kendi içerisinde hür davransın fakat başlarında bir manevi lider bulunsun..

 

Haber10.com, 16 Ağustos 2012

islambirligi haber10

İran'ın Ankara Büyükelçiliği düzenlenen iftarda konuşma yapan Büyükelçi Bahman Hüseyinpur, “Müslümanlara düşen görev, akıllı, zeki ve uyanık olmak, vahdet ve dayanışma içinde olmak ve böylece Siyonist rejimi son çabalarında da hezimete uğratmaktır. Arzumuz tüm İslam ülkelerinin birlik ve beraberliğidir” dedi.

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149983/iran-ankara-buyukelcisi-bahman-huseyinpurhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149983/iran-ankara-buyukelcisi-bahman-huseyinpurSun, 09 Sep 2012 00:19:55 +0300
Tek Çözüm Yolu İslam Birliğinin kurulmasıdır

Kanal Malatya, 7 Ocak 2009

Adnan Oktar: “MÜSLÜMANLARIN BÖLÜNMÜŞ OLMASI HARAMDIR. MÜSLÜMANLARIN BİRLEŞMEMESİ DE HARAMDIR. BU HARAM İŞLENDİĞİNDE MÜSLÜMANLARIN GÜCÜ OLMAZ. MÜSLÜMANLARIN BİRLİK OLMASI FARZ YANİ ALLAH’IN EMRİ.

... TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’Nİ YOĞUNLAŞTIRMAK VE GÜNDEME GETİRMEK ZAMANI...


Kral Karadeniz TV, 2 Ocak 2009

Adnan Oktar: Çözümü Kuran bize göstermiş. Allah bize göstermiş. Fakat Müslümanların bir kısmı bu çözümlerin üzerinde durmuyorlar. Bu çözümün üzerinde durmadıkları müddetçe bu belalar eksik olmaz.

KAN İSLAM ÂLEMİNDE SEL GİBİ AKAR VE ÇOK BÜYÜK FİTNELER ÇIKAR. HER TÜRLÜ ACIYI HER TÜRLÜ BELAYI YAŞAR MÜSLÜMANLAR. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ, TÜRK İSLAM BİRLİĞİDİR.


Yabancı Basın Toplantısı, 8 Mart 2008

Adnan Oktar: Bunu her zaman söylüyorum. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ VARDIR: TÜRK İSLAM BİRLİĞİ. Türk İslam birliği olduğunda Avrupa tam anlamıyla huzurlu olacaktır, zengin olacaktır. Amerika huzurlu olacaktır, zengin olacaktır. İsrail tarihinde görülmemiş şekilde rahat edecektir, Ermenistan ve Ermeniler tarihinde görülmedik şekilde rahat edecektir. BU BİR GÜZELLİKTİR, BİR HUZURDUR, KARDEŞLİK BİRLİĞİDİR. BU BİRLİĞİ DÜNYADAKİ BÜTÜN POLİTİK SİSTEMLERİN BİR AN ÖNCE HAYATA GEÇMESİ İÇİN DESTEKLEMESİ GEREKİR VE HİÇ VAKİT GEÇİRİLMEMESİ GEREKİYOR

 

 

Milli Gazete, 27 Ağustos 2012

islambirligi milligazete

Saadet Partisi Gençlik teşkilatları terörü lanetlemek için dün Türkiye'nin dört bir tarafında "İnadına Birlik İnadına Kardeşlik" eylemleri düzenledi. İstanbul'da da Sultanahmet Meydanı'nda binlerce genç toplandı.

Toplanan grup adına konuşan Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı İsmail Acar, "Bizler bu coğrafyada Kürdüyle, Türküyle, Arabıyla yüzyıllardır yaşıyoruz ve bu coğrafyanın, insanlığın barışına hizmet edeceğine inanıyoruz. Tek çare ve çözüm yolu her zaman söylediğimiz ve gayretlerimizin gayesi olan İslam Birliğinin kurulmasıdır" dedi

 

]]>
http://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149951/tek-cozum-yolu-islam-birligininhttp://harunyahya.com.tr/tr/Turk-Islam-Birligi-Gelismeler/149951/tek-cozum-yolu-islam-birligininSat, 08 Sep 2012 00:20:47 +0300
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN İDDİALARINA CEVAPLARIMIZ VE BAZI TAVSİYELERİMİZ
BAZI EMNİYET VE YARGI MENSUPLARININ SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI...
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."